Shkallët e galvanizuara me skela çeliku Q235 për sistemin e skelave

Shkallët e skelave janë shkallët që përdoren në sistemet e skelave.Përbërësit e tij përfshijnë hapat e hapave dhe grepa.Ato janë ngjitur dhe fiksuar në tuba çeliku të skelës me kapëse për të formuar një shkallë skele.
Veçoritë
Materiali: çeliku Q235
Gjatësia: 2566-2860 mm
Gjerësia: 450 mm
Pesha: 19,5-26,5 kg
Trajtimi i sipërfaqes: galvanizim me zhytje të nxehtë/para-galvanizim
Diametri: 30*50mm
Trashësia e tubit: 1.0-2.0mm
Standardi: AS/NZS 1576.3:2010


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Shkallët e skelave janë shkallët që përdoren në sistemet e skelave.Përbërësit e tij përfshijnë hapat e hapave dhe grepa.Ato janë ngjitur dhe fiksuar në tuba çeliku të skelës me kapëse për të formuar një shkallë skele.
Veçoritë
Materiali:çeliku Q235
Gjatësia:2566-2860 mm
Gjerësia:450 mm
Pesha:19,5-26,5 kg
Trajtim sipërfaqësor:galvanizimi i nxehtë / galvanizimi paraprak
Diametri:30*50 mm
Trashësia e tubit:1,0-2,0 mm
Standard:AS/NZS 1576.3:2010

Galvanizuar-Çeliku-Skela-Shkallët

Shkallët e Skelit prej çeliku
Shkallët e skelave janë shkallët që përdoren në sistemet e skelave.Përbërësit e tij përfshijnë hapat e hapave dhe grepa.Ato janë ngjitur dhe fiksuar në tuba çeliku të skelës me kapëse për të formuar një shkallë skele.Ne mund të personalizojmë skelat me lartësi të ndryshme sipas specifikimeve të shkallëve të skelave të shabllonit të ndërtesës.
Krahasuar me aliazh alumini, shkalla prej çeliku inox është më e rëndë dhe jo shumë e përshtatshme
funksionon, por është i lirë dhe praktik.

Kupë-Skela-çeliku-shkallë
Sistem-skela-shkallë-për-skela-para-galvanizuar
Materiali: çeliku Q235
Gjatësia: 2566-2860 mm
Gjerësia: 450 mm
Pesha: 19,5-26,5 kg
Trajtim sipërfaqësor: galvanizimi i nxehtë / galvanizimi paraprak
Diametri: 30*50 mm
Trashësia e tubit: 1,0-2,0 mm
Standard: AS/NZS 1576.3:2010
Galvanizuar-Çeliku-Skela-Shkallët-me-Grep
Galvanized-Steel-Scaffolding-Scairs-for-Ringlock-Scaffolding
Galvanized-Steel-Scaffolding-Stairs-for-Ringlock-Scaffolding-System
Para-galvanizuar-skela-shkalle-per-skele
Çelik-skela-Shkall

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni